dinsdag 09 februari
vorige

A2/A67 Randweg Eindhoven Werkzaamheden Leenderheide

De eindsituatie bij knooppunt Leenderheide wordt geopend op dinsdagochtend 2 maart 2010!

De wijzigingen die dan optreden op een rijtje:
• Het verkeer op de A67 vanuit Geldrop/Venlo dient voor het verkeersplein Leenderheide te kiezen voor de doorgaande baan (richting 's-Hertogenbosch/Tilburg/Antwerpen) of de parallelbaan voor de lokale bestemmingen Eindhoven, Waalre, Veldhoven., Eindhoven Airport. De richting parallelbaan gaat via het verkeersplein Leenderheide.
• Het verkeer op de A2 vanuit Weert/Maastricht met de bestemming Veldhoven, Eindhoven-Airport kan dan niet meer via de hoofdrijbaan om daarna ter hoogte van de High Tech Campus via de doorsteek te kiezen voor de parallelbaan. Deze doorsteek komt te vervallen. Het verkeer met bovengenoemde bestemmingen dient voor knooppunt Leenderheide de route "Randweg N2" te volgen. Ook deze route gaat via het verkeerspelein Leenderheide
• De Leenderweg tussen het Floraplein en Leenderheide gaat open voor het verkeer
• De richting op de A67 vanuit Geldrop/Venlo naar de richting Weert/Maastricht via het verkeersplein gaat eveneens weer in gebruik.
• Verkeer op de parallelbaan vanuit de Hogt voor de richting A67 Geldrop/Venlo dient dan via het verkeersplein te rijden. De doorsteek ter hoogte van de aansluiting Waalre komt te vervallen.

Klik hier voor de nieuwe situatie ter hoogte van Leenderheide.

volgende